Het zoete van de peertjes in combinatie met het zoute van de prosciutto is echt heerlijk. Zoet en zout klinkt soms een beetje apart, maar het is zelden niet lekker. Deze peren met prosciutto is een feestelijk gerecht, dus ideaal om voor te schotelen tijdens de feestdagen! Je hebt ze zo gemaakt en koud of warm opdienen is beide mogelijk.


Bereiding: 15 minuten
Ingrediënten (4 personen)
* 2 peren * 25 gr boter * 25 gr suiker * 1,5 el honing * 8 plakjes prosciutto * Handje gemengde sla melange * Handje walnoten Hoe? Zo!
Snijd de peren in vieren en ontdoe van de pitjes en steeltjes.
Smelt de boter in een pan (niet bruin laten worden) en voeg de suiker en de honing toe. Roer door elkaar en leg de peren er in. Bak op een laag vuurtje elke kant in ongeveer 10 minuutjes.
Laat de peren afkoelen. Beleg een bord met wat sla. Wikkel de plakjes prosciutto om de peren en leg ze op het bedje met sla. Garneer met walnoten.
Enjoy! Liefs Nicky