Hmm ik word altijd blij van sushi, een pokébowl of te wel de combinatie van vis, fruit, groente en rijst. En hoe leuk als je er een sushi taartje van maakt? Super easy te maken met kookringen, maar geeft wel een erg leuk effect. Leuk als voorgerechtje, maar kan natuurlijk ook goed als lunch of als avondeten (maak er dan meerdere per persoon).



Bereiding:
Ingrediënten (4 stuks) * 50 gr sushi rijst * 1 zalmfilet * 1 avocado * Halve komkommer * 1 mango * Zwarte sesam, ter garnering Extra * sojasaus
Handig Kookringen
Hoe? Zo! Kook de rijst volgens aanwijzingen op de verpakking en laat afkoelen. Snijd de zalmfilet, avocado, komkommer en mango in blokjes.
Voeg een kookring voor één derde met rijst. Maak een laagje met komkommer, vervolgens avocado, daarna met mango en als laatste de zalm. Garneer met zwarte sesam zaadjes.
Haal de ring voorzichtig weg en dien op met sojasaus.
Enjoy!
Liefs, Nicky